Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST dün BIST30 hisselerine yönelen alımlarla yükselişine devam etti. Endeks %1.29 değer artışıyla 82.500 seviyesinin hemen üzerinde kapanış gerçekleştirdi. Piyasalardaki iyimserlik korunuyor. Dolar/TL’de dün 2.22 seviyesinin de altına gelinirken, gösterge faiz 9 baz puan düşüşle %8.09 seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. TCMB’nin önümüzdeki dönemde faiz indirim beklentisi, petrol fiyatlarındaki düşüş ve daha düşük cari açık beklentisiyle Türkiye piyasalarına olan ilginin sürmesini bekliyoruz. S&P’nin Türkiye’nin kredi notuna ilişkin açıklaması piyasa kapanışı sonrasında bekleniyor. S&P Türkiye’yi negatif izlemede tutuyor. TCMB dün beklenti paralelinde faiz politikasında değişikliğe gitmedi. Global tarafta ABD dün yükselişteydi. S&P500 %0.20 değer kazandı. Beklentinin üzerindeki konut satış verisi yükselişi destekledi. Avrupa’da ise beklentilerin altında kalan PMI verisi değer kaynına neden oldu. Gösterge endekslerdeki değer kaybı %0.26 oldu. Bugün içerde, kapasite kullanımı ve Reel sektör güveni, Almanya’dan IFO endeksi ABD’den ise imalat verisi gelecek. 21/11/2014

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...