Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST100 günü yükselişle tamamladı. BIST100 endeksi %1,6, banka endeksi ise %1,4 yükseliş yaşadı. FED yetkililerinin faiz artırımının ötelenebileceğine yönelik açıklamaları sonrasında global piyasalarda yaşanan toparlanma eğilimi BIST’in de dünkü hareketinde etkili oldu. Dolar/TL’de 2,90 seviyesi civarına gerileme yaşanırken, gösterge bono %10,98’e geriledi. Global piyasalarda devam eden olumlu seyrin desteğiyle BIST’in tepki çabasını sürdürmesini bekliyoruz. Global piyasalardaki yükseliş eğilimi dün de korundu. Avrupa’da gösterge endekslerdeki değer artışı %3,5 seviyesini aştı. ABD ise beklentinin üzerindeki büyüme verisiyle %2,4 değer kazandı. Olumlu hava bu sabah Asya’da da devam ediyor.__28/08/2015

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...