Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST bir günlük tepki sonrasında dün yeniden satış ağırlıklıydı. BIST100 endeksi %0,86 değer kaybı yaşarken, banka endeksindeki değer kaybı %0,99 oldu. Dolar/TL’nin son bir haftada  2,56 seviyesinden 2,65 seviyesinin üzerine geri gelmesi piyasalar üzerinde baskı yaratmaya devam ediyor. Yatırımcılar seçimler öncesinde risk iştahını artırma yönünde istekli değil. Seçim sonuçlarına yönelik belirsizliğin fiyatlamada etkili  olduğunu düşünmeye devam ediyoruz. Global piyasalarda ise dün Çin’den gelen olumsuz haberler ve Yunanistan endişeleri belirleyici etken oldu. Yunanistan’ın anlaşmaya yakın olmadığı haberleri gündemde. Diğer taraftan FED yetkililerinin faiz artırımına dair farklı yönlerdeki açıklamaları da devam ediyor. Bu ortamda endekste olası yükseliş denemelerinin sınırlı kalması beklenebilir. Bugün gündemde ABD 1. çeyrek büyüme verisi revizyonu yer alıyor. Tüketici güveni ve kişisel tüketim verileri de gündemin diğer önemli maddeleri._29/05/2015

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...