Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
Hisse senetleri veri yoğun bir haftaya başlıyor. Avrupa’dan gelecek faiz kararı, büyüme ve imalat verileri, ABD tarım dışı istihdam verisi yatırımcılar açısından önemli olacak. Jepolitik tarafta Ukrayna gerginliği piyasalara yön verecek gelişmeler arasında olmaya devam ediyor. Rusya’ya karşı gaz ve finans sektörlerini hedefleyen yeni yaptırımlar gündemde. İçerde ise enflasyon verisi ve yeni hükümetin güven oylaması  takip edilecek. Endeksin haftaya yatay-hafif yukarı bir seyirle başlayacağını tahmin ediyoruz. ABD piyasalarının kapalı olması nedeniyle katılım sınırlı olabilir. 80.000 seviyesi üzerindeki tutunma yön tayini açısından önemli olacak. 79.500-78.650 destek, 81.650, 82.200 direnç olarak belirtilebilir.

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...