Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
Endekste yükseliş eğilimi korunuyor. Banka bilançolarının güçlü geleceğine yönelik beklentiler bankacılık hisselerine olan ilginin devamını sağlıyor. Dün açıklanan Akbank bilançosu beklentilerin üzerinde geldi. Diğer taraftan TL’nin güçlü seyrini devam ettiriyor olması da iyimserlik sağlayan bir etken. Gelişmekte olan ülkelere para girişi devam ederken, global iyimserlik korunuyor. S&P500 endeksi dün ABD’de açıklanan bilançolarla rekor yeniledi. Olumlu gelişmeler paralelinde endekste yana ukarı trendin dveamını bekliyoruz. Geri çekilmeler sınırlı kalmaya devam edecektir. 83.150 ilk direnç bölgesi. Aşılması durumunda 84.500-85.000 hareketi yaşanabilir. Bugün yurt içinde MB enflasyon raporu ve kapanış sonrası gelecek Garanti, Yapı Kredi, Halkbank ve Arçelik bilançoları takip edilecek.

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...