Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST dün tepki alımlarıyla sınırlı yükseliş yaşadı. Banka endeksi %0,63 yükselişle günü tamamlarken, BIST100 %0,87 değer kazandı. Jeopolitik riskler gündemdeki yerini korurken, piyasalar koalisyon hükümetinin kurulmasına yönelik umutlarla sınırlı da olsa yükseliş çabasında. Hükümet kurma sürecine ilişkin görüşmelerin ikincisi dün gerçekleştirildi. Görüşme sonrasında ılımlı mesajlar verilirken, görüşmelere devam edileceği belirtildi. Hisse piyasalarında, koalisyon çalışmaları sürecinde tepki ve yükseliş yönlü hareketlerin sınırlı kalmasını bekliyoruz. Alternatif piyasalar dün daha sakin bir seyir izledi. Dolar/TL 2,76’ya yakın seyrini devam ettirirken, gösterge bono %10,10 seviyesiyle yatay kapanış gerçekleştirdi. Bugün yurt dışı gündemde FED faiz kararı ve toplantıdan çıkacak mesajlar ve ABD konut satışları yer alıyor.__29/07/2015

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...