Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
Avrupa Merkez Bankası’nın tahvil alımına başlaması ve şirket tahvili alabileceği konusunu değerlendirdiği yönündeki haberler ve ABD’de  beklentileri aşan bilançoların desteğiyle devam eden yükseliş hareketi sonrasında global piyasalarda dün kar realizasyonu vardı. BIST100 ise sınırlı da olsa yükselişini devam ettirdi. Endeks dün %0.56 değer kazandı. Endeksin son dönemdeki hareketine destek veren dolar, faiz ve petrolde sakin seyrin devam ediyor olması içerdeki iyimserliği destekler durumda. Olası geri çekilmelerin sınırlı kalmasını ve yükseliş trendinin korunmasını bekliyoruz. Geri çekilmelerin alım fırsatı olarak değerlendirileceğini düşünüyoruz. Bu sabah Çin’den gelen PMI verisi beklentileri aşmış durumda. Asya piyasaları bu sabah genelde satıcılı. İçerde PPK toplantısı var. Faizde değişiklik beklemiyoruz. 23/10/2014

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...