Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
ECB’den gevşeme adımı geleceği beklentisiyle gelişmiş piyasa faizlerinin gerilemesi BIST’ı da olumlu etkilemeye devam ediyor. Bugünkü Euro Bölgesi enflasyon verisi bu açıdan önemli. Beklentiden düşük bir veri olumlu etki yaratır; ama beklenti paralelinde veya üzerinde bir verinin olumsuz etkisi, beklentinin devam edeceği gerekçesiyle sınırlı kalabilir. BIST-100 Endeksi Ağustos’un ilk yarısında MSCI Gelişen Piyasalar Endeksi’ne karşı rölatif olarak gösterdiği düşüşün ayın ikinci yarısında %30’unu telafi edebilmiş durumda. Endeks bu geri dönüşe devam etmeye çalışacak. Ağustos ayının ilk haftasındaki yaklaşık %9’luk düşüşün %61,8’lik geri çekilme seviyesi 81.370’de bulunuyor.

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...