Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST100 yarım işlem gününde alıcılı seyrini devam ettirdi. Endeks %0.45 değer artışı yaşadı. 78.500 üzerindeki tutunmanın ardından alımlar yeniden güçlenmiş durumda. Kısa tatil döneminde global piyasalardaki iyimserlik ve dolarda 2.20 seviyesinin altına yaşanan gevşeme yükselişin devamına işaret ediyor. Endeksin sınırlı düzeltmelerle yukarı trendini devam ettirmesini bekliyoruz. 82.000/500 hedef bölgesi. Global tarafta ABD’de S&P500 günü hafif ekside tamamlarken, Avrupa’da gösterge endekslerdeki değer artışı %0.17 seviyesinde oldu. Avrupa’da beklentileri aşan şirket karlılıkları yükselişte etkili. Bugün ABD’de büyüme verisi, Euro bölgesi ve Türkiye’de tüketici güveni verisi açıklanacak.30/10/14

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...