Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST100 dün tepki alımlarıyla yükselişteydi. BIST100 endeksi %1,33 değer artışı yaşarken, banka endeksi %1,48 yükseliş kaydetti. 80.500-81.000 bandından gelen tepki alımları etkili. Sanayi hisselerine göre düşük performans gösteren banka hisselerindeki alımlar dünkü iyimserliği destekleyen etken. Alternatif piyasalarda ise çok belirgin bir iyimserlik yok. Dolar/TL 2,73 zirvesi sonrasında 2,68’e gerilerken, gösterge bono yatayda ve %9,22 seviyesinde. TL’nin değer kazancına bağlı olarak piyasasın yön bulabileceğini söyleyebiliriz. BIST’in çarpan ve performans olarak gelişmekte olan piyasa ortalamasına göre yüksek iskontoda olduğunu yineliyoruz. Bugün ABD’de tüketici güveni, Euro bölgesinde ise enflasyon verisi açıklanacak.__17/04/2015

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...