Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST100 dün aşağı yönlüydü. BIST100 endeksi %1,41, banka endeksi ise %2,13 değer kaybetti. Banka hisselerindeki satışlar yeniden ön planda. Moody’s’in Türk bankalarıyla ilgili raporu, siyasilerin faiz açıklamaları ve yurt dışı gelişmelere bağlı olarak petrol fiyatlarındaki hızlı yukarı hareket dün piyasaları tedirgin etti. Dolar/TL 2,60 üzerinde, gösterge bono ise %8,73 seviyesinde bulunuyor. Kısa vadeli belirsizliğin etkisiyle yüksek dolara bağlı olarak tepkilerin sınırlı sınırlı kalacağını ve satış baskısının süreceğini düşünüyoruz. BIST100’de 80.500 destek, 82.500 direnç. Bugün ABD’de 4. Çeyrek büyüme rakamları revizesi açıklanacak. Akşam saatlerinde ise FED Başkanı Yellen’ın konuşması var. Asya piyasaları bu sabah satıcılı. 

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...