Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
Global piyasalarda devam eden olumlu seyir BIST100’de de yukarı yönlü hareketin devamını sağlıyor. Endeks dün %1.7 yükselişle günü tamamladı. Dolar, faiz ve petroldeki dengeli seyir yükselişi desteklemeye devam ediyor. Avrupa Merkez Bankası’nın tahvil alımına başlaması ve şirket tahvili de alabileceği konusunu değerlendirdiği yönündeki haberler global piyasalara iyimserlik sağlıyor. ABD tarafında ise beklentileri aşan bilançoların desteğiyle yükseliş hareketi dördüncü güne taşındı. Bu sabah Asya’da da yükseliş eğilimi korunuyor. BIST’te önemli bir direnç bölgesinin aşılmasıyla yükseliş hareketinin güç kazandığını düşünüyoruz. Global piyasaların da desteğiyle yükselişin devamını bekliyoruz. Olası düzeltmelerin sınırlı kalmasını bekliyoruz. 76.000/500 destek. 78.500-79.500 direnç. 22/10/2014

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...