Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
Endeks gün içi sınırlı geri çekilme sonrasında yükselişteydi. BIST100 %0,33 değer artışıyla günü tamamladı. Geri çekilmeler beklentimiz paralelinde yakın destek seviyeleriyle sınırlı kalırken, yükseliş eğilimi korunuyor. Kapanış son dört ayın zirvesinde gerçekleşirken, dolarda son bir ayın dip seviyesi, faizde ise son yılın en düşük seviyesine gelindi. Gösterge faiz %7.86'da kapanış gerçekleştirirken, dolar/TL'de 2,22 seviyesi altına gelindi. Alternatif piyasaların desteğiyle yükselişini sürdüren piyasa için olumlu beklentimizi koruyoruz. Yükselişin sınırlı düzeltmelerle devam etmesini bekliyor ve 84.000/500 bandının hedeflendiğini düşünmeye devam ediyoruz. 26/11/2014

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...