Haftalık döviz/bono, yatırım fonları, hisse senetleri ve uluslararası piyasalar hakkındaki bültenlerimizle finans dünyasını takip edin.
akyatirimPiyasaYorum
BIST100 dün gün sonuna doğru güçlenen alımlarla yukarı hareket gerçekleştirdi. BIST100 endeksi %0,24, banka endeksi ise %0,72 değer artışıyla günü tamamladı. Devam eden siyasi belirsizlik ve jeopolitik olumsuzluklarla piyasalar volatil seyrini sürdürüyor. Dolar/TL 2,69’un hemen altında bulunurken, gösterge bono günü %9,74’de tamamladı. ABD tarım dışı istihdam verisinin beklentinin bir miktar altında kalması dolarda gevşeme yaşanmasını sağladı. Endekste geri çekilmenin belirgin duruma geldiği noktalarda yeni alıcılar da geliyor. BIST100 endeksi gelişmekte olan piyasa ortalamasına göre getiri bazında %18, 2015 F/K çarpanı bazında ise %16 iskontolu seyrini devam ettiriyor. Olası hükümet senaryolarına ilişkin haberlerin bir süre daha piyasaların seyrine yön vermesi beklenebilir. Bugün ABD piyasalarındaki tatil nedeniyle düşük  hacimli bir seyir bekliyoruz. Bugün yurt içinde enflasyon açıklanacak. Haziran’da %0,10’luk bir artış bekliyoruz. Avrupa’dan ise PMI verileri gelecek. Asya’da Çin’de erken saatlerden itibaren güçlü değer kayıpları görülüyor.__03/07/2015

Sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınızHisse önerileri, piyasadaki günlük gelişmeler, sektör-şirket haberleri ile BIST ve hisselerin teknik analizlerine ulaşmak için tıklayınız.
klasikGorunum

Müşteri Girişi

Yatırımcı Giriş
Akbank Direkt
HisseAlSat

Hisse senedi verilerini Akbank Yatırımcı Anlık Borsa Uygulaması ile mi takip ediyorsunuz?

Anlık Borsa ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Hisse Senedi komisyonları için tıklayınız...